Wygrałam pieluszkę do pływania!!! :D

with 4 Comments

close

     Niedawno pisałam, że jednym  ze sposobów na oszczędzanie na pieluszkach są konkursy, i proszę, oto dowód: Wgrałam!! Jupi!!! Wzięłam udział w konkursie organizowanym przez światową markę wielo-pieluchową Close Parent, który polegał na tym, aby na fb pod postem konkursowym Close Parent napisać który system pieluszkowania jest dla nas najlepszy (formowanki, otulacze, kieszonki, wełniaczki, wkłady, czy może tetra…  itd.). I proszę, taka miła niespodzianka 😀 na koniec wyjątkowo stresującego dnia :/. Stresującego, ponieważ postanowiłam wrócić do pracy/ (praca tia… tzn 1,5 godziny prowadzenia zajęć – raz w tygodniu 😉 )Dzisiaj był mój pierwszy dzień, synek ze mną, a raczej z mężem, który nas zawiózł.. nie słyszałam budzika.. stres… płacze, nie płacza… Ale było idealnie :), naprawdę.. Prosiłam najlepszą Matkę na świecie, żeby zajęła się naszym dzieckiem podczas mojej nieobecności, i – Klusek usnął zaraz po moim wyjściu, i obudził się dopiera jak wracaliśmy do domu.. Mogę wychodzić do luuudzi! Teraz pójdziemy nawet na termy! Ależ będzie lans, z takimi pływaczkami ;)!!

pływaczki

:) Baaaaardzo się ciesze z tego faktu :) . Mała rzecz a cieszy :).

Polecam konkursy na fb, niektóre naprawdę nie są uciążliwe typu: polub, udostępnij, zaproś.. Zatem próbujcie :). Piszcie czy Wam też czasem udaje się wygrać coś fajnego w takich konkursach :). 

 

Tutaj troszkę ważnych informacji nt. pływaczek – czyli pieluszki do pływania.:

close3

Atsumi

 

 

  • Gratuluję wygranej :) Jak z perspektywy czasu oceniasz tą pieluszkę do pływania?

    • Ciągle jest śliczna ;). Niestety nie mogliśmy na razie pójść na basen. Za dwa tygodnie – na urlopie nadrobimy :). Plus jest taki, że znajomym się spodobała :) i może sobie taką kupią (tzn dziecku)