BIBLIOTEKA pieluchowa. Za free. Wypożycz i przetestuj pieluszki przed kupieniem.

with 1 komentarz

wypożycz

Kochani, chcę rozwiać kilka bolących mnie MITÓW i powiedzieć o co chodzi z Pieluchową Biblioteką. Taka niecodzienna forma, ale mam potrzebę zrobienia tego w ten sposób :).  Mam nadzieję, że będzie to dla Was wygodne do czytania :).

 

Ogromne podziękowania ślę dla ludzi otwartego serca, którzy włączyli się w moją inicjatywnę, wsparli nas pieluszkami, a dzisiaj dzięki nim jest już o kilka, może kilkanaścioro dzieci pieluchowanych wielorazówkami więcej <3 <3 <3 !! A są to właściciele marek:

 

sponsorzy

DZIĘKUJĘ :).

Pamiętajcie – dobro wraca :).

 

WYPOŻYCZAM  PIELUCHY  WIELORAZOWE   Z A    D A R M O !!

FAKTY

 1. Dlaczego wypożyczam pieluszki?
 • Bo chcę robić coś dobrego, bezinteresownie. Ten typ tak ma, zaakceptuj, zdziw się, ale nie szukaj tu oszustwa i ukrytych biznesów. NAŚLADUJ :). Dobro wraca :). 
 • Bo mi zależy na tym, żeby taką fajną formę pieluchowania poznała jak najszersza liczba osób.
 • Bo wiem, że najlepiej sprawdzić na własnej skórze co i jak przed kupieniem. Może to uchronić przed kupnem za dużej, za małej, za mało-chłonnej, niewygodnej dla Waszego dziecka pieluszki.
 • Bo mi na początku ktoś też pożyczył i już wiedziałam „z czym to się je” i rozsądniej zrobiłam swoje pierwsze wielo-zakupy.
 • Bo mogę poznać fajnych ludzi :).
 • Bo mogę sobie  w końcu z kimś pogadać o pieluszkach :D.
 • Bo tak już mam, taki mam styl życia, że powtarzając za św. Maksymilianem Kolbe – Kochać innych kosztem ofiary z siebie. To nie jest dla mnie bolesne, wkurzające, problematyczne, że wydam kilka złotych więcej nie chcąc nic w zamian. Przykład? Co może być dla innych problemem, a dla mnie nie jest. Koszty takie jak: bilety, paliwo, dodatkowe pranie (jak pożyczam to ja mam mniej i piorę częściej), CZAS poświęcony innym osobom, nie wiem co jeszcze, bo o tym nie myślę, i nie chcę myśleć, bo po co?

DSCF9680

 1. Wypożyczam swoje pieluszki wielorazowe, czyste, odkażone, niezniszczone.
 2. Wypożyczam pieluszki, które producenci przysłali mi na testy, ponieważ POPROSIŁAM  ICH  O  TO w mailu. Dlaczego? Bo mi na Was ludzie zależy :).
 3. Wypożyczam pieluszki na tydzień. Dokładam instrukcję obsługi, krótki instruktarz – linki do pomocnych artykułów i SIEBIE – można pytać co i jak – pomogę jeśli potrafię.
 4. Wypożyczam pieluszki w Łodzi i w okolicach Łodzi.
 5. Dlaczego za darmo? Bo nie każdemu zależy przede wszystkim na pieniądzach. Ja pracuję, mam za co żyć, nadmiarem lubię się dzielić. Proste. Nie rozumiesz? Przykro mi.
 6. Pieluszki aktualnie wypożyczam jedynie z ręki do ręki – bez pośredniczenia poczty, ponieważ miałam kilka problematycznych sytuacji – pieluszki ginęły w drodze.
 7. Wypożyczam wszytko za darmo, trzeba jedynie odebrać i odwieźć pieluszki, lub komuś przekazać.
 8. Wypożyczam pieluszki dla noworodków i dla starszych dzieci też.
 9. Jestem stronnicza. TAK! Napisałam maila do kilku marek, których pieluszki chciałabym sama mieć i polecać. Może nie do wszystkich, które mi się podobają, ale mam na to jeszce czas, szczególnie kiedy widzę, że ta inicjatywa ma sens.
 10. Jakich marek pieluszki pożyczam? Mommy Mouse, Milovia, NappiMe, Agisowo, Puppi, Wełniaste, Duduś, Wełniano Mi, Bobolider, Lulumo, Billou, Ecodidi, PuciBuli, Re-gatki, Naturalnie dla dziecka, Pieluchowanie Wielorazowe, Drogeria Ekologiczna Better Land, Magabi, Ekomajty, Nanolo, BambinoMio, Katal, Pupeczkowo, Decoraliki.
 11. Inicjatywa jest głównie dla rodziców, którzy dopiero zaczynają, ale jeśli ktoś już ma pieluchy, a po prostu chce spróbować czegoś innego – nie ma problemu :).
 12. Co trzeba zrobić, żeby wypożyczyć pieluszki i wkłady? Napisać do mnie – atsumi@wp.pl
 13. Zarabiam na tym. NIE.
 14. Firmy zarabiają na tym. I TAK I NIE. Tak – bo zapewne te osoby kupią potem pieluszki tych marek. NIE, bo firmy dają pieluszki i wkłady warte kilkaset złotychtak za free. Czasem dla mam testujących mam kupony rabatowe od tych marek, więc tym bardziej – dają coś z siebie 😉 a czy im się zwróci – wyobraźcie sobie, że  PRODUCENCI  TEŻ  LUBIĄ  BYĆ  BEZINTERESOWNIE  DOBRZY   I  CHCĄ SIĘ DZIELIĆ, BO ZALEŻY IM NA SZERZENIU  INFORMACJI  O  NATURALNYM  PIELUCHOWANIU, T A K  P O P R O S T U :).

Na koniec – serdecznie zapraszam rodziców z Łodzi i okolic naszego miasta, którzy chcieliby spróbować pieluchowania wielorazowego. WHY NOT YOU?

Zapraszam producentów do wsparcia mojej akcji swoimi pieluszkami :).

Aktualnie wypożyczam 3-4 zestawy każdy po 4-6 pieluszek i tonę wkładów, ale zapotrzebowanie jest większe – Wasze wsparcie mile widziane :). 

Wypożyczanie pieluszek jest darmowe, jedyne koszty to przesyłka, dojazd. Ale czasami to ja dojeżdżam i ja wysyłam ze swojej kieszeni, ja piorę, odkażam, strippuję itd. Jeśli ktoś czułby potrzebę wsparcia mojej inicjatywy – założyłam konto na zrzutka.pl!!! Każde wsparcie mile widziane 😉 – kupuję za to proszki, odkażacze, próbki które dodaję do wypożyczanych pieluszek :).

Moją zrzutkę znajdziecie TUTAJ 

 

[EDIT] Biblioteka Pieluchowa się rozwija – po moim apelu mamy zabrały się do dzieła i teraz stacjonarnie możecie wypożyczyć pieluszki w kilku miastach: Warszawa, Płock, Kraków…  Oby tak dalej 🙂 – brawo MY!!

mapa-pieluchoteki

Atsumi

atsumi@wp.pl

Jedna odpowiedz

 1. Marysia Fritzsche
  | Odpowiedz

  fajnie ze dajesz mozliwosc wyprobowania wielo przed zakupami 🙂

Zostaw Komentarz